منتور شوید

چطور منتور بشم

شرایط منتور شدن

 1. داشتن تمام مهارت های مورد نیاز در حوزه‌ای که میخواهید در آن منتور شوید
 2. داشتن حداقل 7 سال سابقه کار اجرایی در حوزه انتخابی
 3. داشتن سابقه کار در سازمان های بزرگ یا صاحب برن
 4. داشتن حداقل تحصیلات کارشناسی
 5. داشتن توانایی و مهارت انتقال تجربه
 6. داشتن برند شخصی مناسب

آموزش کار با پنل منتور

راهنمای مالی منتور

 • منتور میتواند نحوه همکاری مالی با ردپا را از میان یکی از دو روش حق عضویت ماهیانه و یا پرداخت کمیسیون بابت درآمد انتخاب کند . میزان حق عضویت برای منتور های عادی در سال 1402 ماهیانه مبلغ 600 هزار تومان میباشد .
 • کمیسیون ردپا بابت خدمات معرفی به اشخاص و پلتفرم منتورشیپ آنلاین بر اساس جدول زیر به صورت متغیر می باشد.
 • مبلغ دوره منتورشیپ بعد از اتمام هر دوره یکماهه با کسر کمسیون، قابل واریز برای منتور میباشد؛ پس از ارسال درخواست تسویه طی 3 روز کاری به حساب منتور واریز میشود. شما در قسمت مالی پروفایل منتور موارد زیر را متوانید مشاهده کنید
  1. میزان موجودی غیر قابل برداشت
  2. میزان موجودی قابل برداشت
  3. واریز های گذشته

چگونه یک پروفایل جذاب داشته باشیم

تصویر پروفایل شما باید حرفه ای، دارای نورپردازی مناسب و نمایشگر تصویر واضحی از صورت شما باشد. یک تصویر پروفایل با کیفیت بالا تفاوت زیادی در میزان تاثیر ارائه و درک شدن شما در میان مخاطبان سایت خواهد داشت. مخاطبان معمولا به افرادی که پروفایل آن ها حرفه ای به نظر میرسد بیشتر اعتماد میکنند و ارتباط قوی تری برقرار میکنند چراکه یک پروفایل حرفه ای حس تخصص و اعتبار یک فرد را به مخاطبان منتقل میکند.

همچنین داشتن یک تصویر پروفایل خوب باعث میشود تا در میان سایر منتورها به طور برجسته تری دیده بشوید. داشتن یک تصویر پروفایل به مخاطبان احساس برقراری تعامل با یک شخص حقیقی را میدهد که این موضوع سبب میشود تا راحت تر با شما ارتباط بگیرد.

در مجموع داشتن یک تصویر پروفایل خوب برای ایجاد تاثیر مثبت بر روی منتی های بالقوه امری ضروری و بدیهی است. تصویر پروفایل شما به شما کمک میکند تا تخصص و اعتبار خود را به نحو موثرتری از طریق احساسات مخاطبان منتقل کنید و شانس خود را برای درخواست منتی های بالقوه به خودتان افزایش دهید. 

پس چرا منتظرید! همین حالا تصویر پروفایلتون رو بارگذاری کنید...

در ادامه این مطلب قصد داریم درباره اهمیت تکمیل بخش "درباره من" در صفحه پروفایل صحبت کنیم. به عنوان یک منتور در این پلتفرم، شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی درباره تجربه و تخصص‌های خود، دانشجویان را در انتخاب منتور مناسب برای خودشان یاری کنید.

همچنین با به اشتراک گذاشتن رویکرد دوره ی منتورشیپ خود، می‌توانید به منتی ها کمک کنید تا شیوه‌های آموزشی شما را متوجه شوند و با بیشترین بهره‌وری و بازدهی، از دوره ی منتورینگ شما استفاده کنند.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که منتورشیپ یک فرآیند دوطرفه است. با سرمایه‌گذاری بر روی منتی ها، شما می‌توانید آن‌ها را در راه تحقق پنانسیل بالقوه خود یاری کنید، در عین حال که خود را به عنوان یک مربی بهتر توسعه دهید.

بنابراین، اگر هنوز اطلاعات درباره خود و رویکرد دوره ی منتورشیپ خود را در پلتفرم ردپا تکمیل نکرده‌اید، این موضوع را به عنوان یک اولویت مهم در نظر بگیرید و با به اشتراک گذاشتن تجربیات و مهارت‌های خود، به منتی ها یاری کنید تا در بهترین شرایط ممکن از منتورینگ شما بهره ببرند.