منتور شوید

قوانین منتور

 

قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما ("شما" = "کاربر منتور ") و ردپا  ("ما" = "ردپا"، "Radepa.net") که به آن از این به بعد "قوانین" می گوییم. با ورود به پلتفرم ردپا  و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها ("سایت")، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. ردپا این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

 

بررسی کلی

سایت ردپا ، صرفا به عنوان یک واسطه بین منتور  و منتی  بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. ردپا ، پلتفرم منتورشیپ در بستر آنلاین است که به ("منتور ها ") این امکان را می دهد تا سوابق و توانمدی های خود را و معرفی  کنند و مهارت جو ها (منتی ها ) پس از بررسی سوابق منتور و کسب اطمینان از صلاحیت منتور نسبت به کسب راهنمایی و خدمات منتور شیپ در بستر پلتفرم اقدام کنند .

امکانات کاربر منتور : ایجاد پروفایل جهت معرفی خود به منتی ها ، سیستم چت داخلی ، قابلیت تعریف تکلیف برای منتی ، گفتگوی آنلاین تصویری ، بارگذاری فایل ، انتشار ویدیو ، تعین مایل استون برای برای منتی ، دریافت امن دستمزد ، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه.

امکانات کاربر منتی : جستجو میان منتور ها ، شرکت در دوره دمو منتور ها ، سیستم چت داخلی ، قابلیت ارسال تکلیف برای منتور ، گفتگوی آنلاین تصویری ، بارگذاری فایل ، ، مشاهده مایل استون مشخص شده توسط منتور  ، پرداخت امن ، سیستم حل اختلاف، سیستم نظر و رتبه.

 

ثبت نام

تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات ردپا استفاده کنند. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (1) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (2) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (3) تعهدات خود را در دوره منتورنگی که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت ردپا  باشد.

 

در هنگام ثبت نام و استفاده از خدمات سایت ورود شما با کد یکبار مصرف از طریق پیام کوتاه یا ایمیل صورت میپذیرد . ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

پس از ثبت نام اولیه در ردپا پروفایل شما به عنوان منتی شناخته میشود مگر اینکه از طریق صفحه منتور شو درخواست منتور شدن خو را ارسال نمایید و زمانی پروفایل قابلیت منتور بودن رو دارا میشود که صلاحیت اولیه بر اساس مستندات اضهار شده شما توسط ردپا تایید گردد .

 

روابط

منتور (ره نما)  و منتی (ره جو)

برای انجام فرایند منتورشیپ در پلتفرم ردپا ، منتور و منتی بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که بعد از ارسال درخواست، منتی  منتور درخواست را بررسی کرده و آن را رد یا قبول میکند . پس از جلسه اول آشنایی منتور و منتی تصمیم به ادامه  یا عدم ادامه منتورشیپ را میگیرند و پس از آن ایجاد ارتباط منوط به پرداخت هزینه یکماهه منتور شیپ توسط منتی از طریق درگاه پرداخت پلتفرم ردپا میباشد . توافق میان برنامه یکماهه منتور شیپ شامل زمان های جلسه میزان آموزش و زمان های در دسترس بودن منتور در دوره دمو رایگان صورت میپذیرد . پس از پرداخت منتی هزینه منتورینگ تا پایان دوره یک ماهه و پس از اخذ تاییدیه رضایت منتی (یا تصمیم سیستم حل اختلاف ) برای منتور واریز نمیگردد .

منتور و منتی  توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. منتور  به عنوان یک مشاور مستقل، سرویس خود را ارائه می کند و هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین منتور  و منتی یا بین ردپا با منتور  و منتی  وجود ندارد.

تمامی ارتباط های میان منتور و منتی میبایست از طریق بستر های پلتفرم ردپا صورت پذیرد و هر گونه تبادل راه های ارتباطی میان منتور و منتی ممنوع بوده و باعث سلب عضویت کاربران از ردپا میشود .

کاربران و ردپا

ردپا طرف حساب در توافقات، قرادادها و درخواست های منتورشیپ بین منتور ها  و منتی ها  نیست. ردپا  هیچ کنترلی روی فرایند منتورشیپ ندارد و از جزئیات آن آگاه نیست. ردپا  مواردی از قبیل کیفیت دوره منتورشیپ، امنیت و قانونی بودن سرویس داده شده، درست و دقیق بودن اطلاعات اشتراک گداشته شده  سطح دانش، پیشینه یا توان منتور ها ، اطمینان از صلاحیت علمی منتور ، تضمین نمی کند. ردپا مسئول رفتار منتور ها یا منتی ها  نیست و منتور ها  کارمندان ردپا  نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش خدمات منتورشیپ بین منتور  و منتی خواهد بود.

منتور و منتی توجه دارند و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت، بستگی به عملکرد آنها در انجام فرایند منتورشیپ دارد. به همین خاطر ردپا به عنوان یک شخص سوم بر فرایند  ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.

هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده، و شعبه بین شما و ردپا تبدیل نخواهد کرد.

 

تعرفه های ردپا

عضویت منتی و منتور در ردپا رایگان است .

ردپا بابت خدمات پلتفرم ارتباطی از پرداخت های منتورشیپ کمسیون دریافت میکند که میزان کمسیون در جدول خاص به اطلاع منتور میرسد

ردپا این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان میزان کمیسیون دریافتی را تغییر و منتور ها را از این تصمیم مطلع کند .

 

پرداخت امن

پرداخت امن. روش امنی است برای پرداخت هزینه منتورشیپ توسط کاربر منتی

پرداخت های منتورشیپ از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت دوره منتورشیپ  از طریق پرداخت مبلغ به ردپا انجام می شود. منتی در نظر دارد که پس از پرداخت به ردپا، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت. ردپا فقط مبلغ را پس از اعلام رضایت منتی یا تصمیم سیستم حل اختلاف ، به حساب منتور منتقل می کند. درصورتی که فرایند منتورشیپ از طریق بستر پلتفرم ردپا طبق برنامه اعلامی منتور انجام نشود، با تصمیم سیستم حل اختلاف تمام یا بخشی از مبلغ به حساب منتی عودت داده میشود .

درخواست برداشت

منتور می بایست شبایی  که می خواهید از سایت برداشت کند  را در تنظیمات مشخص کنید. برای برداشت از ردپا  حساب کاربری شما می بایست تایید شده باشد. یعنی نام و شماره موبایل می بایست از طریق ارسال تصویر کارت ملی و ارسال پیامک تایید شود. ردپا به در خواست های برداشت پس از اتمام دوره یکماهه طی 3 روز کاری رسیدگی می کند.

درصورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شده باشد، ردپا این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست رسیدگی نکند.

 

سایر قوانین پرداخت

پرداخت فقط از طریق پرداخت امن

به عنوان منتی ، شما موافقت می کنید که فقط از طریق پرداخت امن، هزینه دوره منتورشیپ را به منتور پرداخت کنید، چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه دوره  های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن ردپا شود. به عنوان منتور شما موافقت می کنید فقط از طریق پرداخت امن هزینه دوره را از منتی دریافت کنید چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه دوره های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که باعث دور زدن ردپا شود.

گزارش

به عنوان منتی شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش، منتور هایی که درخواست پرداخت خارج از ردپا را دارند گزارش کنید. به عنوان منتور شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش منتی هایی که درخواست پرداخت خارج از ردپا را دارند گزارش کنید. اگر شما از مشکلی یا پتانسیل دورزدن از پرداخت امن ردپا اطلاع دارید، آن را به ما گزارش کنید.

حل اختلاف

سیستم حل اختلاف ردپا برای زمانی است که مبلغ دوره منتورشیپ توسط منتی پرداخت شده است ولی منتور به تعهدات خود درقبال منتی که در پروفایل منتور هنگام درخواست دوره توسط منتی درج شده است عمل نکرده است .

روش کار این سیستم به گونه ای است که منتی قبل از پایان دوره یک ماهه ردپا را در این خصوص مطلع میکند. طی یک فرایند چند مرحله ای با حضور کارشناسان ردپا ، منتور ، منتی تصمیم گیری انجام میگردد .

 

خاتمه دادن و تعلیق

.این قوانین از زمانی که شما از سایت ردپا استفاده می کنید لازم الاجرا است. درصورتی که شما قوانین سایت را رعایت نکنید، ممکن است بدون اخطار حساب کاربری شما مسدود شود

شما توجه دارید و موافقت می کنید که اگر فرایند منتورشیپی که قبول کرده اید را بدون دلیل موجه رد کنید، یا درصورتی وارد اختلاف شوید که حق کاملا با منتی باشد و منتی از عملکرد شما شکایت کند، هزینه خدمات ردپا را برای بار اول به صورت کامل به عنوان جریمه پرداخت کنید و درصورت تکرار، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

زمانی که حساب کاربری شما مسدود شود، شما دیگر قادر به ورود به سایت نخواهید بود، و دیگر دسترسی به پیام ها، فایل ها و اطلاعات دیگری که در حساب خود دارد را نخواهید داشت.

وقتی حساب کاربری شما مسدود می شود، شما مجاز به ساختن حساب کاربری دیگر برای استفاده از خدمات این سایت نمی باشید.

 

حریم خصوصی

استفاده شما از سایت ردپا منوط به رعایت این قوانین و حریم خصوصی ردپا می باشد. برای اطلاع از حریم خصوصی کاربران در ردپا، توصیه می کنیم بخش حریم خصوصی را با دقت مطالعه کنید.

مالکیت معنوی

A.     محتوای کاربران

شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت ردپا به انتشار قرار می دهید. برای مثال (a) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) (b) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر (c) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و ... ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت ردپا انتشار می دهید.

بدین ترتیب شما به ردپا این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.

اطلاعات و محتوای شما نباید (a) حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (b) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (c) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.

ردپا صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و ردپا مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.

B.     حذف محتوایی که حق مالکیت معنوی را نقض کرده است

اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است، از طریق بخش پشتیبانی، این اطلاعات را برای ما ارسال کنید 1- نام و شماره تماس خود 2- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است 3- URL به محتوای اصلی شما. ردپا در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.

محدودیت ها

C.    همه کاربران موافقت دارند که:

مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.

از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات ردپا استفاده نکنند.

از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.

با منتور ها و منتی ها به منظور متقاعد کردن آنها از عدم استفاده از امکانات ردپا، تماس حاصل نکنند.

وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.

بیش از یک حساب کاربری در ردپا ایجاد نکنند.

سلب مسئولیتخدمات ارائه شده در ردپا بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.

وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، ردپا را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.

مرام نامه

شما موظف هستید برای انجام کسب و کار خود مطابق قوانین و مقررات سایت رفتار کنید. ما نیز متعهد  می شویم به همه کاربران کمک کنی به صورتی رفتار کنند که اعتماد و احترام حفظ شود. این مرام نامه به عنوان راهنمای استفاده درست از پلتفرم نوشته شده است، می بایست تحت هر شرایطی از آن پیروی شود. نقض این قوانین میتواند  منجر به مسدود شدن حساب شما شود.

 

رفتار شخصی

من شئونات اخلاقی را حفظ کرده و با صداقت رفتار خواهم کرد.

من با همه سیسات های سایت موافق خواهم بود.

من به حقوق همه کاربران احترام خواهم گذاشت

من از اطلاعات محرمانه سوء استفاده نخواهم کرد و در هم عمل غیر قانونی شرکت نخواهم کرد.

من منافع، حقوق، امنیت کاربران و سایت را در نظر خواهم گرفت.

من به کسی آزار نخواهم رساند و تبعیض قائل نخواهم شد.

من هویت خود و یا هر هویت دیگری را جعل نخوام کرد و اطلاعات صحیح و درست ارائه خواهم داد.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر

من مسئول تمام محتوایی هستم که در ردپا ارسال میکنم.

من محتوایی که قوانین کپی رایت و یا دیگر حقوق مالکیت معنوی را نقض کند ارسال نمیکنم.

من محتوایی که هر قانون یا مقرراتی را نقض کند ارسال نمیکنم.

من محتوای توهین آمیز ارسال نمیکنم.

من محتوایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی غیر اسلامی باشد را ارسال نمیکنم.

من محتوایی که شامل اطلاعات ناقص ، غلط یا نادرست باشد را ارسال نمیکنم.

من محتوایی که شامل هر گونه ویروس و یا برنامه هایی که برای صدمه زدن به هرسیستم نوشته شده باشد را ارسال نمیکنم.

من محتوایی که برای پلتفرم ردپا ایجاد مسئولیت کند و یا به کسب و کار و یا شهرت آن آسیب برساند ارسال نمیکنم.

محرمانه بودن اطلاعات

من به محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی احترام میگذارم .

من اطلاعات یا اسنادی که بدست آوردهام رافاش نخواهم کرد، مگر با اجازه مالک اطلاعات یا درخواست قانونی.

برقراری ارتباط

من از دیگر کاربران ردپا طلاعات تماس (ایمیل، شماره تلفن، ادرس سایت و...) ،درخواست نخواهم کرد و با آنها تنها از طریق امکاناتی که سایت در اختیار من قرار داده ارتباط برقرار خواهم کرد.

تقلب

من هرگونه نقض قوانین را گزارش خواهم داد.

من در تقلب شرکت نخواهم کرد.

من چندین حساب کاربری ایجاد نخوام کرد.

من از سایت به منظور انتقال وجوه به صورت غیر قانونی استفاده نخواهم کرد.

من برای جلوگیری از پرداخت کمیسیون، فرایند منتورشیپ را به خارج از سامانه منتقل نمیکنم.

من تمام اطلاعات ارائه شده در پروفایل خودم را به صورت واقعی وارد میکنم و تمام مسئولیت اطلاعات و سوابق و تحصیلات غیر واقعی را میپذیرم

 

ارتباط

من از اغراق، اظهارات نادرست، مراجع نامناسب، اجتناب خواهم کرد.

من در درگیری های شخصی، انتقاد نا عادلانه، یا منفی و یا سایر رفتار های غیر حرفه ای شرکت نخواهم کرد.

من در معرفی خود، تحصیلات، سوابق کاری و عملی خود صادقانه عمل خواهم کرد.

 

پرداخت

من فقط از پرداخت امن ردپا برای پرداخت به منتور استفاده خواهم کرد.

من خارج از سایت ردپا مبلغ را انتقال نخواهم داد.

من درخواست پرداخت از طریق غیر از سامانه منتی را گزارش میدهم.

من درخواست پرداخت غیر از سامانه منتور را گزارش میدهم.